Služby

NAŠE SLUŽBY

V našich moderně vybavených ordinacích poskytujeme kvalitní péči v rámci praktického zubního lékařství, která potěší i náročnější klienty. Používáme technologie a materiály splňující nejvyšší požadavky na kvalitu ošetření. Nabízíme Vám ošetření v příjemném prostředí, kde v centru pozornosti vždy byl, je a bude náš pacient. My Vás nejen zbavíme bolesti zubů, ale i vypěstovaného strachu ze stomatologického zákroku. Rádi ošetříme Vás i celou rodinu a zajistíme zdravý a krásný úsměv po celý život.

 

Prevence

Nejen u zubního lékaře je prevence základ. Pravidelnými návštěvami dvakrát ročně se dá včas indikovat vznikající problém a předejít případným dalším komplikacím.
Pravidelná návštěva dětí od jednoho roku věku předpokládá, že návštěva je rychlá. Dítě si tak zvykne na bezproblémovou a bezbolestnou návštěvu lékaře.
Součástí chrupu jsou i dásně, které si také zaslouží nemalou pozornost, proto i například bezzubá čelist je třeba dvakrát ročně kontrolovat.

Záchovná stomatologie

Cílem je zachránit zub postižený kazem nebo úrazem. Lehčí případy se řeší výplní - plombou. U složitějších případů je většinou potřeba léčba kořenových kanálků (endodoncie). Každý případ je jedinečný a vyžaduje individuální přístup a léčbu.
Používáme nejmodernější výplňové materiály od dózovaného amalgámu po fotokompozitní (bílou) výplň od renomovaných výrobců.
K ošetření kanálků používáme speciální počítačem řízené endomotory včetně apexlokátoru, který zajistí přesné ošetření. Používáme moderní nikl-titanové rotační nástroje a výplňové materiály, které zajistí dlouhodobé a kvalitní ošetření.

Estetická stomatologie

Pokud jsou vaše zuby a dásně zcela zdravé, je možné řešit estetické vady. Opět se jedná o individuální přístup a řešení.
Do této oblasti spadá například ordinační a domácí bělení nebo keramické fasety. Další možnosti vám rádi sdělí naši lékaři.

Protetika

Při velkém poškození je potřeba zub zčásti nebo zcela nahradit. Nabízíme široké spektrum protetického ošetření, jeho kvalitní zpracování a dokonalou přesnost.
Vždy vám poradíme nejvhodnější typ zubní náhrady.
Ve spolupráci se zubními laboratořemi zhotovujeme například:

  • náhrada jednoho (korunka) nebo více (můstek) zubů
  • definitivní, provizorní a imediální náhrady
  • fixní nebo smímatelné náhrady
  • náhrady ze speciálních materiálů - dentálních slitin, plastů, keramiky nebo jejich kombinace


Mezi nejkvalitnější materiály patří plná keramika jako je například IPS e.max.
Stále oblíbenější mezi našimi klienty jsou snímatelné náhrady z materiálu DEFLEX.

Dentální hygiena

Cílem dentální hygieny je včasná prevence vzniku zubního kazu a onemocnění parodontu. Na rozdíl od ostaních zemí se v ČR jedná o relativně mladý obor.
Při vstupním vyšetření se mimo jiné měří hloubka prostoru mezi zubem a dásní, hodnotí se úroveň ústní hygieny a krvácivost dásní.
Po ošetření je pro každého pacienta individuálně vybrána vhodná technika a jsou doporučeny dentální pomůcky pro domácí péči.
Ošetření dentální hygienistkou vede prokazatelně ke snížení kazivosti a léčbě dásní a parodontu. Dle odborných doporučení by měla být návštěva dentální hygieny pravidelná dvakrát v roce jako preventivní prohlídka u zubního lékaře.


Pojišťovny

Ve všech našich ordinacích máme smlouvy s těmito pojišťovnami:


Ve všech našich ordinacích ošetříme i klienty, kteří nemají pojištění u některé z výše uvedených pojišťoven. Tito klienti si ale musí ošetření plně uhradit.